Serie A

28.01 Serie A – Genoa CFC – Udinese Calcio – sprawdź ofertę bukmacherów i zagraj.

Posted on in Serie A · Typy bukmacherskie

 

Genoa CFC - Udinese Calcio
Genoa CFC – Udinese Calcio

Zajmująca 15 miejsce w Serie A drużyna Genoa CFC podejmuje w 22 kolejce tej ligi zespół Udinese Calcio znajdujący się aktualnie na 9 miejscu. Obie drużyny w ostatniej kolejce poniosły porażki. Genoa z Juventusem, a Udinese z Lazio. Ich statystyki na przestrzeni ostatnich pięciu spotkań wyglądają podobnie – 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Dziwi zatem trochę zestawienie kursów przedmeczowych polskich firm bukmacherskich typujących – eFortuna.pl –2,26 –3,20 –3,50 czy Totolotek.pl –2,15 –3,10 –3,40. Natomiast kibice dają obu drużynom takie same szanse po 35%, a remis –30%. Statystyki także mówią, że ostatnie trzy spotkania bezpośrednie tych drużyn to dwa zwycięstwa zespołu Udinese i jeden remis. Przemawia to lekko za drużyną gości, ale analitycy firm bukmacherskich w typach na dziś, co można sprawdzić na ich stronach internetowych lekko faworyzują drużynę gospodarzy. Dlatego też grający w zakładach bukmacherskich i potrafiący wyciągnąć prawidłowe wnioski z tych typowań, ale także ze statystyk i prognoz, mogą zgarnąć całkiem pokaźną wygraną.

Zespół Genoe to zespół wyrównany, ale pozbawiony gwiazd. Nawet łupem bramkowym dzieli się solidarnie dziewięciu zawodników i to występujących na różnych pozycjach. Pozytywną stroną jest to, że kontuzje nie przeszkadzają trenerowi Davidowi Belardiniemu %. w desygnowaniu na to spotkanie optymalnego składu.

Podobnie rzecz się ma z drużyną Udinese. Skład wyrównany, a na przebieg spotkania i wynik końcowy wpływ będzie miała forma, szczególnie strzelecka, czołowych zawodników tego zespołu – Kevina Lasagna, Seko Fofana, Antonina Baraka czy Brazylijczyka Danilo. Należy oczekiwać, że piłkarze ci zaprezentują formę i wolę walki, której od nich oczekują kibice.

Czy typy bukmacherskie na ten mecz mogą się mylić? Jeśli tak, to grzech nie skorzystać z szansy i nie postawić na zespół gości. Wszak statystycznie to oni są faworytem. Ale i tak, jak zawsze zweryfikuje to boisko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *